Get Directions

Fill in your address or zipcode to calculate the routeПратете порака

Преку формата подолу испратете порака до нас.
Слободно пишете ни како ви се допадна нашата храна, па и критики се добредојдени

Your Name:
E-Mail Address:
Phone:
Subject:
Message Text:
Prove you're a human: 1 + 2 = ?

ROYAL Express контакт

Индустриска зона Север бб,
Струмица 2400 Северна Македонија
Phone: +38971205473
Email: info@royalexpress.mk

Работно време

Понеделник – сабота
09:00 – 21:00
*Нарачки примаме до 20:30