БУРГЕРИ ПЕЧЕНИ НА СКАРА

Бурегери по оригинални рецепти, направени од врвни мајстори.
Сервирани со класик бургер лепче, свежа салата и помфрит
Beef бургер

Состојки: домашно лепче, говедска плескавица, кашкавал, кромид, домат, марула, домашем сос, помфрит

150ден
Blue cheese бургер

Состојки: домашно лепче, говедска плескавица, горгонзола, кромид, печурки, кајмак, помфрит

200ден
Double Royal бургер

Состојки: домашно лепче, 2 плескавици, кашкавал, сланина, кисели краставички, марула, кромид, бургер сос

280ден
Pulled beef бургер

Состојки: лепче, телешки мускул, печурки, кромид, кашкавал, салата, помфрит

200ден

Достава до Струмица

Василево и Добрејци

Достава вршиме на територијата на населените места Струмица, Добрејци и Василево

Брза и бесплатна

достава

Брза и бесплатна достава до вашата адреса.

ПОТРОШУВАЧИТЕ ИЗБИРААТ

Најдобар избор според потрошувачите
Поховани пилешки стапчиња

Состојки: поховани пилешки стапчиња со помфрит и тартар сос

120ден
Пилешка пастрмалија екстра

Состојки: пилешко месо, кашкавал, свежи печурки, сусам

180ден250ден
Свинска пастрмалија екстра

Состојки: свинско месо, кашкавал, свежи печурки, сусам

160ден220ден
Хамбургер

Состојки: домашно лепче, плескавица, кисели краставички, марула, домашен мајонез, кечап, помфрит

130ден
Криспи чикен бургер

Состојки : домашно лепче, крцкаво пилешко, марула, домат, домашен мајонез, помфрит

130ден
Royal бургер

Состојки: домашно лепче, плескавица, кашкавал, сланина, кисели краставички, марула, домашен мајонез, кечап, помфрит

150ден
Royal криспи чикен бургер

Состојки: домашно лепче, крцкаво пилешко, кашкавал, сланина, марула, домат, домашне мајонез, помфрит

150ден
Royal екстра пица

Состојки: Доматен сос, моцарела, гауда, сланина, свинска печеница, свежи печурки, свежа пиперка, маслинка

240ден480ден
Пица сендивич

Состојки: пица тесто, кашкавал, шунка, краставица, павлака, домашен мајонез, кечап, помфрит

180ден
Пица бургер

Состојки: пица тесто, кашкавал, плескавица, кајмак, кисели краставички, сенф, домашен мајонез, кечап, помфрит

200ден
Компир Ројал

Состојки: компир, сос од печурки, сланина и павлака за готвење

120ден
Поховани пилешки стапчиња

Состојки: поховани пилешки стапчиња со помфрит и тартар сос

120ден
Шопска салата

Состојки: домат, краставица, пиперка, маслинка, кравјо сирење, маслиново масло

120ден
Цезар салата

Состојки: марула, домат, пилешки стек, пармезан, крутон, цезар дресинг

140ден
Пилешко со фунги сос

Состојки: пилешки стек, свежи печурки, лук, павлака за готвење, гарнир

150ден
Кватро Формаџи

Состојки: горгонзола, гауда, моцарела, пармезан

160ден
Ројал

Состојки: пилешко, свежи печурки, сланина, гауда, пармезан

170ден
Ориз во тава со зеленчук

Состојки: мешан сезонски зеленчук, соја сос, пармезан

120ден
Клуб сендвич

Бриош, печеница, сланина, кашкавал, марула, домат, краставица, домашен мајонез, помфрит

130ден
Професионален пристап

Секогаш професионални спрема потрошувачите

Оригинални репецепти

Рецепти кои се негуваат од врвни готвачи

Подигни сам

Подигнете ги вашите порачки директно од кујна

Најбрза достава

Најбрза достава во секое време

ГОТВЕНИ ЈАДЕЊА СЕКОЈ ДЕН

Секој ден, дневно мени со готвени јадења подготвени само за вас!

Индия Фарм