Популарно

Ново

Пикантно/луто

Вегетаријанско

Price range:

Show:
Sort By:
Басилико

Состојки: доматно пире, домати, босилек, маслиново масло, пармезан

120ден
Вегетаријанска пица

Состојки: Домашен сос, моцарела, гауда, свежи печурки, домат, пиперка, кромид, маслинка, сирење

200ден420ден
Витаминска салата

Состојки: зелена салата, зелка, морков, цвекло, микс од семиња, маслиново масло, лимон

130ден
Запечен компир

Состојки: компир, печурки, тиквички, путер павлака за готвење и кашкавал

150ден
Маргарита пица

Состојки: Доматен сос, моцарела, гауда

150ден320ден
Моцарела стикс со сос

Состојки: моцарела сирење, помфрит, сос

160ден
Ориз во тава со зеленчук

Состојки: мешан сезонски зеленчук, соја сос, пармезан

120ден
Ориз во тава со печурки

Состојки: печурки, павлака за готвење, лук, путер, пармезан

130ден

Loading...

No more items available