Популарно

Ново

Пикантно/луто

Вегетаријанско

Price range:

Show:
Sort By:
Pulled pork бургер

Состојки: домашно лепче, мариниран свински бут, BBQ сос, кашкавал, комбинирана зелка со домашен дресинг, помфрит

180ден
Азиски

Состојки: пилешко месо, мешавина од зеленчук, соја сос

180ден
Македонски колбас бургер

Состојки: домашно лепче, македонски колбас, кисели краставички, сенф, помфрит

130ден
Пеперони пица

Состојки: Доматен сос, моцарела, гауда, кулен

180ден380ден
Хот пица

Состојки: Домашен сос, моцарела, гауда, кулен, кромид, лута пиперка, чили сос

190ден410ден