Популарно

Ново

Пикантно/луто

Вегетаријанско

Price range:

Show:
Sort By:
Double Royal бургер

Состојки: домашно лепче, 2 плескавици, кашкавал, сланина, кисели краставички, марула, кромид, бургер сос

280ден
Pulled pork бургер

Состојки: домашно лепче, мариниран свински бут, BBQ сос, кашкавал, комбинирана зелка со домашен дресинг, помфрит

180ден
Баба Балкана пица

Состојки: Домашен сос, моцарела, гауда, сланина, пиперка, маслинка

200ден420ден
Баба Италијана пица

Пелати, свежа моцарела, босилек

200ден420ден
Витаминска салата

Состојки: зелена салата, зелка, морков, цвекло, микс од семиња, маслиново масло, лимон

130ден
Гиро пица

Состојки: Доматен сос, моцарела, гауда, пилешко месо, ѕаѕики сос, домат, кромид, помфрит, кечап, сенф

250ден500ден
Ичев сендвич

Состојки: пица лепче, кашкавал, сирење, марула, домат, краставица, маслинка, пиперка, домашен мајонез, пофрит

150ден
Македонски колбас бургер

Состојки: домашно лепче, македонски колбас, кисели краставички, сенф, помфрит

130ден
Моцарела стикс со сос

Состојки: моцарела сирење, помфрит, сос

160ден
Овчарска салата

Состојки: домат, краставица, пиперка, печурки, шунка, кашкавал, варено јајце, маслинка, маслиново масло

160ден
Пене ала водка

Состојки: кромид, чили, доматен сос, водка, путер, павлака за готвење

180ден

Loading...

No more items available