Популарно

Ново

Пикантно/луто

Вегетаријанско

Price range:

Show:
Sort By:
Ориз во тава со зеленчук

Состојки: мешан сезонски зеленчук, соја сос, пармезан

120ден
Ориз во тава со печурки

Состојки: печурки, павлака за готвење, лук, путер, пармезан

130ден
Ориз во тава со пилешко

Состојки: пилешко, павлака за готвење, доматно пире, лук, пармезан