Популарно

Ново

Пикантно/луто

Вегетаријанско

Price range:

Show:
Sort By:
Витаминска салата

Состојки: зелена салата, зелка, морков, цвекло, микс од семиња, маслиново масло, лимон

130ден
Овчарска салата

Состојки: домат, краставица, пиперка, печурки, шунка, кашкавал, варено јајце, маслинка, маслиново масло

160ден
Туна салата

Состојки: зелена сaлата, туна, кромид, домат, црвен грав, пченка, маслиново масло, лимон

150ден
Цезар салата

Состојки: марула, домат, пилешки стек, пармезан, крутон, цезар дресинг

140ден
Шеф салата

Состојки: марула, домат, краставица, печеница, кашкавал, коктел дресинг

140ден
Шопска салата

Состојки: домат, краставица, пиперка, маслинка, кравјо сирење, маслиново масло

120ден