Популарно

Ново

Пикантно/луто

Вегетаријанско

Price range:

Show:
Sort By:
Royal бургер

Состојки: домашно лепче, плескавица, кашкавал, сланина, кисели краставички, марула, домашен мајонез, кечап, помфрит

150ден
Royal екстра пица

Состојки: Доматен сос, моцарела, гауда, сланина, свинска печеница, свежи печурки, свежа пиперка, маслинка

240ден480ден
Royal криспи чикен бургер

Состојки: домашно лепче, крцкаво пилешко, кашкавал, сланина, марула, домат, домашне мајонез, помфрит

150ден
Капричоза пица

Состојки: Доматен сос, моцарела, гауда, шунка, свежи печурки

180ден380ден
Кватро Формаџи

Состојки: горгонзола, гауда, моцарела, пармезан

160ден
Клуб сендвич

Бриош, печеница, сланина, кашкавал, марула, домат, краставица, домашен мајонез, помфрит

130ден
Компир Ројал

Состојки: компир, сос од печурки, сланина и павлака за готвење

120ден
Криспи чикен бургер

Состојки : домашно лепче, крцкаво пилешко, марула, домат, домашен мајонез, помфрит

130ден
Ориз во тава со зеленчук

Состојки: мешан сезонски зеленчук, соја сос, пармезан

120ден
Пилешка пастрмалија екстра

Состојки: пилешко месо, кашкавал, свежи печурки, сусам

180ден250ден
Пилешка пастрмалија Ројал екстра

Состојки: пилешко месо, сенф, кашкавал, сланина, кисели краставички

200ден280ден
Пилешко со фунги сос

Состојки: пилешки стек, свежи печурки, лук, павлака за готвење, гарнир

150ден

Loading...

No more items available