Популарно

Ново

Пикантно/луто

Вегетаријанско

Price range:

Show:
Sort By:
Азиски

Состојки: пилешко месо, мешавина од зеленчук, соја сос

180ден
Басилико

Состојки: доматно пире, домати, босилек, маслиново масло, пармезан

120ден
Болоњезе

Состојки: Домашно болоњезе од говедско месо, пармезан

180ден
Кватро Формаџи

Состојки: горгонзола, гауда, моцарела, пармезан

160ден
Пене ала водка

Состојки: кромид, чили, доматен сос, водка, путер, павлака за готвење

180ден
Ројал

Состојки: пилешко, свежи печурки, сланина, гауда, пармезан

170ден
Фунги

Состојки: свежи печурски, павлака за готвење, лук, путер, пармезан

140ден