Популарно

Ново

Пикантно/луто

Вегетаријанско

Price range:

Show:
Sort By:
Запечен компир

Состојки: компир, печурки, тиквички, путер павлака за готвење и кашкавал

150ден
Компир Ројал

Состојки: компир, сос од печурки, сланина и павлака за готвење

120ден
Моцарела стикс со сос

Состојки: моцарела сирење, помфрит, сос

160ден
Пирошка со шунка и кашкавал

Состојки: пирошка, помфрит, тартар сос

150ден
Поховани пилешки стапчиња

Состојки: поховани пилешки стапчиња со помфрит и тартар сос

120ден