Популарно

Ново

Пикантно/луто

Вегетаријанско

Price range:

Show:
Sort By:
Royal Chicken пица

Состојки: Доматен сос, моцарела, гауда, пилешко месо, горгонзола, свежи печурки, свежа пиперка

240ден480ден
Royal екстра пица

Состојки: Доматен сос, моцарела, гауда, сланина, свинска печеница, свежи печурки, свежа пиперка, маслинка

240ден480ден
Баба Балкана пица

Состојки: Домашен сос, моцарела, гауда, сланина, пиперка, маслинка

200ден420ден
Баба Италијана пица

Пелати, свежа моцарела, босилек

200ден420ден
Бела пица

Состојки: Павлака, моцарела, гауда, сланина, пармезан

190ден410ден
Вегетаријанска пица

Состојки: Домашен сос, моцарела, гауда, свежи печурки, домат, пиперка, кромид, маслинка, сирење

200ден420ден
Гиро пица

Состојки: Доматен сос, моцарела, гауда, пилешко месо, ѕаѕики сос, домат, кромид, помфрит, кечап, сенф

250ден500ден
Капричоза пица

Состојки: Доматен сос, моцарела, гауда, шунка, свежи печурки

180ден380ден
Кватро формаџи пица

Состојки: домашен сос, моцарела, гауда, горгонзола, пармезан

220ден480ден
Македонска пица

Состојки: домашен сос, моцарела, гауда, кулен, сланина, свежи печурки, домат, пиперка, кромид, маслинка, сирење

220ден450ден
Маргарита пица

Состојки: Доматен сос, моцарела, гауда

150ден320ден
Пеперони пица

Состојки: Доматен сос, моцарела, гауда, кулен

180ден380ден

Loading...

No more items available