Популарно

Ново

Пикантно/луто

Вегетаријанско

Price range:

Show:
Sort By:
Туна врап

Состојки: туна, зелена салата, кашкавал, прелив

160ден
Туна пица

Состојки: Домашен сос, моцарела, гауда, туна, домат, кромид

190ден410ден
Туна салата

Состојки: зелена сaлата, туна, кромид, домат, црвен грав, пченка, маслиново масло, лимон

150ден
Фантазија бургер

Состојки : пица лепче, свински врат, кашкавал, марула, домат, краставица, маслинка, павлака, домашен, мајонез, помфрит

160ден
Фунги

Состојки: свежи печурски, павлака за готвење, лук, путер, пармезан

140ден
Хамбургер

Состојки: домашно лепче, плескавица, кисели краставички, марула, домашен мајонез, кечап, помфрит

130ден
Хот пица

Состојки: Домашен сос, моцарела, гауда, кулен, кромид, лута пиперка, чили сос

190ден410ден
Цезар салата

Состојки: марула, домат, пилешки стек, пармезан, крутон, цезар дресинг

140ден
Шеф салата

Состојки: марула, домат, краставица, печеница, кашкавал, коктел дресинг

140ден
Шопска салата

Состојки: домат, краставица, пиперка, маслинка, кравјо сирење, маслиново масло

120ден

Loading...

No more items available