Популарно

Ново

Пикантно/луто

Вегетаријанско

Price range:

Show:
Sort By:
Баба Балкана пица

Состојки: Домашен сос, моцарела, гауда, сланина, пиперка, маслинка

200ден420ден
Баба Италијана пица

Пелати, свежа моцарела, босилек

200ден420ден
Багет со врат

Состојки: врат, кашкавал, марула, домат, краставица, домашен мајонез

140ден
Багет со печеница

Состoјки: печеница, кашкавал, марула, домат, краставица, домашен мајонез

130ден
Багет со шунка

Состојки: шунка, кашкавал, марула, домат, краставица, домашен мајонез.

120ден
Басилико

Состојки: доматно пире, домати, босилек, маслиново масло, пармезан

120ден
Бејкон егс

Состојки: домашно лепче, јајце, сланина, марула, домат, домапен мајонез, помфрит

140ден
Бела пица

Состојки: Павлака, моцарела, гауда, сланина, пармезан

190ден410ден
Болоњезе

Состојки: Домашно болоњезе од говедско месо, пармезан

180ден
Веган багет

Состoјки: хумус, марула, домат, краставица, маслинка

130ден
Вегетаријано врап

Состојки: хумус, мешан зеленчук, печурки, лимон, маслинки

140ден
Вегетаријанска пица

Состојки: Домашен сос, моцарела, гауда, свежи печурки, домат, пиперка, кромид, маслинка, сирење

200ден420ден

Loading...

No more items available