Популарно

Ново

Пикантно/луто

Вегетаријанско

Price range:

Show:
Sort By:
Вегетаријански багет

Состојки: кашкавал, сирење, марула, домат, краставица, пиперка, маслинка, домашен мајонез

130ден
Витаминска салата

Состојки: зелена салата, зелка, морков, цвекло, микс од семиња, маслиново масло, лимон

130ден
Врап со телешко месо

Состојки: телешко мечено со доматен сос, кашкавал, салата

160ден
Гиро врап

Состојки: домашна гиро пита, пилешко, ѕаѕики, домат, кромид, помфрит

180ден
Гиро пица

Состојки: Доматен сос, моцарела, гауда, пилешко месо, ѕаѕики сос, домат, кромид, помфрит, кечап, сенф

250ден500ден
Запечен компир

Состојки: компир, печурки, тиквички, путер павлака за готвење и кашкавал

150ден
Ичев сендвич

Состојки: пица лепче, кашкавал, сирење, марула, домат, краставица, маслинка, пиперка, домашен мајонез, пофрит

150ден
Капричоза пица

Состојки: Доматен сос, моцарела, гауда, шунка, свежи печурки

180ден380ден
Кватро Формаџи

Состојки: горгонзола, гауда, моцарела, пармезан

160ден
Кватро формаџи пица

Состојки: домашен сос, моцарела, гауда, горгонзола, пармезан

220ден480ден
Киевски котлет

Состојки: похован пилешки стек полнет со путер и мешавина од зачин, гарнир

220ден
Клуб сендвич

Бриош, печеница, сланина, кашкавал, марула, домат, краставица, домашен мајонез, помфрит

130ден

Loading...

No more items available