Популарно

Ново

Пикантно/луто

Вегетаријанско

Price range:

Show:
Sort By:
Компир Ројал

Состојки: компир, сос од печурки, сланина и павлака за готвење

120ден
Кордон блу

Состојки: похован пилешки стек полнет со шунка и кашкавал, гарнир

220ден
Криспи чикен бургер

Состојки : домашно лепче, крцкаво пилешко, марула, домат, домашен мајонез, помфрит

130ден
Македонска пица

Состојки: домашен сос, моцарела, гауда, кулен, сланина, свежи печурки, домат, пиперка, кромид, маслинка, сирење

220ден450ден
Македонски колбас бургер

Состојки: домашно лепче, македонски колбас, кисели краставички, сенф, помфрит

130ден
Маргарита пица

Состојки: Доматен сос, моцарела, гауда

150ден320ден
Моцарела стикс со сос

Состојки: моцарела сирење, помфрит, сос

160ден
Овчарска салата

Состојки: домат, краставица, пиперка, печурки, шунка, кашкавал, варено јајце, маслинка, маслиново масло

160ден
Ориз во тава со зеленчук

Состојки: мешан сезонски зеленчук, соја сос, пармезан

120ден

Loading...

No more items available